İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a çok ağır göndermelerde bulunuyor. Mansur Yavaş'ın ve Meral Akşener'in bir zamanlar aralarından su sızmıyordu. Cumhurbaşkanı Adayı bile gösterdiği Mansur Yavaş'a toz kondurmayan Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a çok ağır göndermelerde bulundu.

CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, geçtiğimiz günlerde, "İYİ Parti'nin birçok yöneticisi istifa edip benimle çalışıyor" demişti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu sözlere ilişkin çok sert konuştu. "Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı asla unutmaz" "Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı asla unutmaz" diyen Akşener, "Fedakarlık yapıp karşılık olarak ahlaksızlık görüyorsak eğer oraya bir mim koyacaksınız" sözleriyle Yavaş'a yüklendi.

Afyonkarahisar'da düzenlenen iftar programında açıklamalarda bulunan Akşener, şunları söyledi: Mansur Yavaş, 'Başkanları, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri İYİ Parti'den istifa ettiler, benimle çalışıyorlar' dedi. Diğerleri anlamaz ama benim bu söyleyeceğimi Mansur Yavaş ve etrafındakiler anlayacaktır. Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı asla unutmaz. Allah şahittir, vallahi billahi ben de unutmayacağım. İyilik yap, kötülük bul. Böyle bir sistemden hayır çıkmaz. Bunlar bizim için yeni tecrübeler. İnsanlara güvenip onlar için fedakarlık yapıp karşılık olarak ahlaksızlık görüyorsak eğer oraya bir mim koyacaksınız.