Tarihi Samanpazarı Meydanı için geri sayım başladı.

Eski Altındağ Belediye binasının olduğu bölgede yapılan tarihi dönüşüm, tüm hızıyla sürüyor. Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, proje tamamlandığında Ankara'nın çok değerli bir alan ve çok değerli bir meydan kazanacağını söyledi.

Sertifikalı tohumlar sayesinde Altındağ'da verim yüksek! Sertifikalı tohumlar sayesinde Altındağ'da verim yüksek!

Başkan Balcı, çalışmaların bir an önce tamamlanması için büyük bir hızla çalışmaya devam ettiklerini de sözlerine ekledi.

ANKARA'DA TARİHİ DÖNÜŞÜM

Samanpazarı Meydanı projesinin içerisinde oturma ve dinlenme alanları, yürüyüş alanları, yeşil alanlar, bölgenin büyük bir ihtiyacını karşılayacak olan otopark ile kütüphanenin bulunacağını söyleyen Başkan Balcı

"Bu proje Ankara'da tarihi bir dönüşüm… Hem çok büyük hem de Ankara için tarihi bir alanda, çok büyük bir değişim ve dönüşüm projesine imza atıyoruz. Allah kısa sürede tamamlamayı nasip eder inşallah…" dedi.

Başkan Balcı, “Bu proje Hamamönü ve Kale bölgesinin en önemli sorunu olan otopark problemine de adeta neşter vuracak. Meydanın Ankaramıza kazandırılması noktasında her zaman yanımızda olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bu e-posta ve ekleri, e-postada gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özel ve gizli olup; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 25 Mayıs 2018 tarihli Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) kapsamında kişisel veriler içerebilmektedir.

Bu e-posta ve eklerinin tarafınıza gönderim amacı ile orantılı olarak kullanılması kanuni bir zorunluluktur. E-postanın içermekte olduğu kişisel veriler, gönderim amacı dışında kullanılamaz, çoğaltılamaz, arşivlenemez, ilgili kişinin veya Belediyenin onayı olmaksızın üçüncü kişilere aktarılamaz.

Kişisel verilerin gönderim amacı gerçekleştiğinde yasal süreler içerisinde tarafınızdan imha edilmesi gerekmektedir.

Bu kişisel verilerin gà ¼venliğinin sağlanması sorumluluğu tarafınıza ait olup herhangi bir ihlal halinde Belediyenin sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu e-postanın muhatabı olmamanıza rağmen size ulaşmış olması halinde e-postayı derhal imha ederek bu durumu gecikmeksizin tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.