Hacıbayram-ı Veli'nin doğduğu ev ve çevresinde muhteşem değişim Hacıbayram-ı Veli'nin doğduğu ev ve çevresinde muhteşem değişim
Altındağlı vatandaşların isteklerini hiçbir zaman göz ardı etmeyen Başkan Tiryaki, iftar vaktinde bile talepleri dinliyor, sorunlara çözüm önerilerinde bulunuyor.

İftar programının bu akşamki konukları Zübeyde Hanım ve Sakarya Mahallesi sakinleri oldu. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu ile beraberindeki heyet katıldı. Programda AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca da yer aldı.

Soylu: “Başkan Tiryaki çok başarılı bir yerel yönetici”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu iftar sonrasındaki konuşmasına “Bir Ramazan akşamında sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum” diyerek başladı. Ramazanda sofraların bereketle dolduğunu ifade eden Soylu, daha nice iftarlarda buluşmayı diledi.

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’yi oldukça başarılı bulan Süleyman Soylu: “Hem tevazulu davranışlarıyla hem halkla kurduğu ilişkileriyle hem de ilçeye sunduğu hizmetlerle Veysel Tiryaki örnek bir yerel yöneticidir” dedi.

Tiryaki: “Altındağ’da iftar programları bir gelenek haline geldi”

Başkan Veysel Tiryaki ise şöyle konuştu: “Altındağ Belediyesi olarak 7-8 yıldır iftar programları düzenliyoruz. Herkesin evinde içecek bir tas çorbası yiyecek bir lokma ekmeği varken kalkıp buralara kadar geldiniz. Farklı mahallelerden vatandaşlarımızı davet ettik. Sizler de bizleri kırmayarak davetimize icabet ettiniz. Eğer gelmeseydiniz bu sofraların hiçbir anlamı kalmazdı. Mevlam attığınız her adım başına sevap yazsın.”