Her gün bir başka ünlü sanatçının verdiği konserle gecenin sessizliğini müziğin büyülü notalarına bırakan Başkent Ankara, bu kez de Ankaralı ünlü rock grubu Manga ile buluştu. Shopping Fest  ışıltısı, Manga’nın Çayyolu Park Caddesi yanında kurulan konser alanında verdiği harika bir konserle kendini bir kez daha gösterdi.

Binlerce Başkentli ve Manga hayranının izlediği konserde konuşan grubun solisti Ferman Akgül, “Ankara büyüyor. Büyürken, yenilenirken Belediye’ye destek olunmalı. Ankara’da yapılan güzel şeyleri onaylamamak imkansız. Ankara’yı ve sizleri çok seviyoruz, her zaman da seveceğiz” diye konuştu.
    2010 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda ikinci olan Ankara’nın gururu Manga, konserde Eurovision parçası “We Could Be The Same”i Ankaralı fanlarıyla koro halinde seslendirdi.
Bir buçuk saat süren keyifli konserlerinde “Bitti Rüya”,  “Cevapsız Sorular”, “Her Aşk Ölümü Tadacak”, “Evdeki Ses”, “Dursun Zaman”, “Bir Kadın Çizeceksin” adlı tüm sevilen bestelerini Başkentlilerle birlikte söyleyen Manga, “Beni Benimle Bırak” adlı şarkısıyla konseri sonlandırırken, patlayan havai fişekler de geceyi aydınlatıyordu.