Ankara'da 65 noktada ücretsiz internet dönemi Ankara'da 65 noktada ücretsiz internet dönemi
 Meydan dolmayınca konuşmasını kısa tutan Kılıçdaroğlu bu kez de gaf yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Polatlı Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitinge katıldı. Miting saati gelmesine rağmen bomboş durumdaki meydan, Kılıçdaroğlu konuşmaya başladığında diğer ilçelerden getirilen partililer ve meraklılarca yavaş yavaş dolmaya başladı.

Ancak meydanın büyük bölümünün boş olduğunu gören Kılıçdaroğlu, 25 dakika kürsüde kalarak Polatlı'dan ayrıldı. 

SEFERBERLİK DE İŞE YARAMADI 

Kemal Kılıçdaroğlu seçime sayılı günler kala Polatlı'da miting şoku yaşadı. Partililerin Çankaya, Haymana ve Yenimahalle ilçelerinden transferle yaptığı "kalabalık seferberliği" de yeterli olmayınca katılımın çok az olmasından dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 1 saat gecikmeli çıktığı Polatlı mitinginde, 25 dakikalık bir konuşma yaptıktan sonra Polatlı'dan ayrıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı Polatlı mitinginde parti bayraklarının azlığı da dikkat çekti. 

POLATLI'YA FAKÜLTE SÖZÜ VERDİ!

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının büyük bölümü vaatler üzerineydi. Mitingde heyecan olmayınca CHP lideri yeni bir gafa imza attı. Polatlı'da 2 tane fakülte olduğunu bilmeyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Polatlı'da neden bir Fakülte olmasın" dedi.

Hemen yanında yer alan Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu ve Levent Gök'ün uyarması ile konuşmasını düzeltti. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun geçtiğimiz günlerde Polatlı'da yaptığı mitinge 10 binler katılmış ve Davutoğlu Polatlı'da 1 saat'i aşkın bir konuşma gerçekleştirmişti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in geçtiğimiz haftalarda Polatlı'da yaptığı mitinge ise 7 bini aşkın vatandaş katılmıştı. 

sabah