Hapisteki PKK'lılar lehine sloganların atıldığı mitingde konuşan Başak Demirtaş, öldürülen teröristlerden 'evlatlarımız' diye söz etti.

Çankaya'da Seçim Heyecanı: Ak Parti'nin Adayı Merakla Bekleniyor Çankaya'da Seçim Heyecanı: Ak Parti'nin Adayı Merakla Bekleniyor

Demirtaş, "Evlatlarımızın kemiklerini bir torbada kucağımıza verenleri tarihi bir dersle siyasetin çöplüğüne nasıl atacağımızı biliyorsunuz" dedi.Tutuklu HDP'li Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş, HDP mitinglerinde terör örgütü elebaşları lehine sloganların eşliğinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na oy istemeye devam ediyor.

Başak Demirtaş teröristlere 'evlatlarımız' dedi Başak Demirtaş, Diyarbakır'da düzenlenen HDP mitinginde bir kez daha hem HDP'ye hem Kılıçdaroğlu için oy istedi. Burada yaptığı konuşmada öldürülen teröristlerden 'evlatlarımız' diye söz eden Demirtaş, skandal ifadelere yer verdi.

HDP'lilere seslenen Demirtaş şöyle konuştu: "Evlatlarımızın kemiklerini bir torbada kucağımıza verenleri tarihi bir dersle siyasetin çöplüğüne nasıl atacağımızı biliyorsunuz"