Ankara'da yaşanan otobüs kazasında şoföre rekor ceza! Ankara'da yaşanan otobüs kazasında şoföre rekor ceza!
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, spor ve sanat camiasına iftar verdi. Burada bir konuşma yapan Erdoğan satırbaşları ile şunları kaydetti:

Bu nüfusla 10 bin doların üzerine çıkmış bir gelirimiz var. Bu kıskanılıyor. Türkiye'nin büyümesi, güçlenmesi birileri tarafından istenmiyor.

Birliğimiz, beraberliğimiz her zamankinden daha büyük önem arz ediyor. Bakın bir terör mücadelesi şu anda bizim için önemli bir sıkıntıdır. Ve bu terörün kaynakları belidir. Hele hele sanat camiamız çok iyi bilir. Spor camiamızdaki dostlar bunu çok çok iyi bilir. Çünkü eğer bu ülke teröre kurban edilirse yazık olur.
 
BUNU BAŞANMAMIZ LAZIM

Şunu bilin ki Türkiye'nin birliği, beraberliği sadece Türkiye için değil, bölge için ve dünyadaki mazlum ve mağdur milletler için bir örnek teşkil edecektir.

Onun için herkes Türkiye'nin kalkınışına bakıyor. O kalkınma etkiliyor her alanda. Bunun da önünü kesmeye gayret edenler var. Ama bunu da aşacağız. Çok daha iyi bir noktaya geleceğiz. Ve bütün bunlarla birlikte benim bir cumhurbaşkanı olarak hep arzum şu; diyorum ki biz birlikte olursak, biz iri, diri, kardeş olursak, hep birlikte Türkiye olursak o zaman bizi kimse yıkamayacaktır. Bunu başarmamız lazım. Çünkü Türkiye'nin buna ihtiyacı var. Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığında bütünleşmeye ve bir olmaya mecburuz. Bir olalım, beraber olalım. İri olalım, diri olalım, kardeş olalım ve hep birlikte Türkiye olalım.