Olay, Susuz Mahallesi Akıncılar Caddesi'nde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Kahya, bayram sabahı evinde camlarını silmek istedi. Balkonda camı silerken dengesini kaybeden Kahya, 7. kattan yere düşerek hayatını kaybetti.

Kahya'ya ulaşamayan çocukları bayram sabahı eve geldiklerinde kapıyı kırarak içeri girdiler ve annelerini yerde hareketsiz buldular. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Kahya'nın hayatını kaybettiğini teyit etti.

Mesiha Kahya'nın balkondan düşme anı ise binadaki güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Kahya'nın cam silerken dengesini kaybedip düştüğü net bir şekilde görülüyor.

3 yıldır Kahya'nın kapı komşusu olan Davut Dağ ise bayram namazından sonra Kahya'ya ulaşamayan çocuklarının kapıyı açamadıkları için baltayla kırmak zorunda kaldıklarını ve içeri girdiklerinde Kahya'nın yerde hareketsiz yattığını gördüklerini söyledi.

Mesiha Kahya'nın cenazesi Ankara Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, olayla ilgili polis ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı.

Bu üzücü olay bir kez daha cam silerken dikkatli olunması gerektiğini bizlere hatırlatıyor. Bayram sevincinin hüzne dönüştüğü bu olayda hayatını kaybeden Mesiha Kahya'ya Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Ankarahaberleri.net ekibi olarak bu tür trajik olayları sizlere anında ve en doğru şekilde aktarmaya devam edeceğiz.