31 Mart yerel seçimlerinde CHP Çankaya Belediye Başkan aday adayı olan Bor'un ölümü şok ve üzüntüye yol açtı.

Peki Ne Oldu?

Edinilen bilgilere göre Bor, ikamet ettiği apartmanın 11. katından atlayarak hayatını kaybetti. İlk gelen bilgilere göre intihar olduğu düşünülen olayda, polis ekipleri inceleme başlattı. Bor'un ölümüyle ilgili şüpheli bir durum olup olmadığı araştırılıyor.

Kimdi Gülsün Bor?

2014-2024 yılları arasında Çankaya Belediye Başkan Yardımcılığı görevi yürüten Gülsün Bor, evli ve bir çocuk annesiydi. 2014 yılında vefat eden eski vali ve milletvekili Yılmaz Cemal Bor'un kızı olan Bor, Ankara'da tanınmış ve sevilen bir isimdi.

Olay Yeri İnceleniyor

Polis ekipleri, Bor'un evinde ve olay yerinde incelemelerde bulundu. Ailenin ve yakınlarının ifadeleri alındı. Gülsün Bor'un ölümüyle ilgili soruşturma sürüyor.

Gizem Perdesi Aralanıyor mu?

Bor'un ölümünün intihar mı yoksa cinayet mi olduğu henüz netlik kazanmadı. Polis, olayla ilgili tüm delilleri titizlikle inceliyor. Gülsün Bor'un ölümü Ankara'da büyük üzüntüye yol açarken, olayın arkasındaki gerçekler merak konusu oldu.

ankarahaberleri.net ekibi olarak Gülsün Bor'un ailesine ve yakınlarına başsağlığı diler, bu trajik olayın aydınlatılması için yetkililerden soruşturma başlatılmasını talep ederiz.