Hacı Bayram Mahallesi Eti Zafer Sokak'ta bulunan ve çevreye kötü koku yayan bir çöp evi, belediye ekipleri tarafından titizlikle temizlendi.

Vatandaşlardan Gelen Taleplere Anında Cevap

Mahalle sakinlerinin yoğun şikayet ve ihbarları üzerine harekete geçen Altındağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 10 kişilik bir ekiple çöp eve operasyon düzenledi. Evden 2 kamyon dolusu çöp çıkarılarak mahalle sakinleri büyük bir rahatlama yaşadı.

Temizlik Çalışmalarına Tepkiler Olumlu

Çevreye yayılan kötü kokunun ortadan kalkması ve çöp evin temizlenmesi mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Bölge sakinleri, Altındağ Belediyesi'ne ve Başkan Dr. Veysel Tiryaki'ye teşekkürlerini ilettiler.

Dr. Veysel Tiryaki: "Halk Sağlığı Her Şeyden Önemli!"

Vatandaşlarla iletişime önem veren ve taleplerini titizlikle değerlendiren Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki,konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Vatandaşlarımızın istek, şikayet ve ihbarlarını her zaman dikkate alıyoruz. Halkımızla iş birliği yaparak daha temiz bir Altındağ için gece gündüz çalışıyoruz. Halk sağlığı her şeyden önemlidir. Bu nedenle, şehrimizdeki çöp evleri tek tek temizleyerek hem mahalle sakinlerimizin huzurunu hem de sağlıklarını korumaya devam edeceğiz."

Altın Masa Hattı: 444 3919

Altındağ Belediyesi'ne her türlü konuda 444 3919 numaralı Altın Masa hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.