Meral Akşener Mansur Yavaş'a yüreksiz diyerek kapıları kapattı Meral Akşener Mansur Yavaş'a yüreksiz diyerek kapıları kapattı

Kılıçdaroğlu’nun KHK'lıları göreve iade ve yeniden yargılama vaatleri üzerine, Türkiye’ye dönüş hazırlığı yapan FETÖ’cülerin biletleri yandı.

FETÖ'cü Adem Yavuz Arslan ise, CHP’nin yine sınıfta kaldığını söyledi.Seçmenlerin yüzde 52.18’inin oyunu alarak yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan’ın galibiyeti, muhalefetin yanı sıra terör örgütlerini de hüsrana uğrattı. Bu örgütlerin başında ise muhalefetin her fırsatta göz kırptığı FETÖ geliyor.Millet İttifakı ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun KHK’lıları göreve iade ve yeniden yargılama vaatleri üzerine, ülkeye dönüş için aldıkları biletler yandı.

ATEŞ PÜSKÜRÜYORLAR

Firari örgüt mensuplarının Kılıçdaroğlu’na oy verilmesi için telkinlerde bulunan isimleri ise muhalefete ateş püskürüyor.

İTİRAF GİBİ TWEET

FETÖ’cü Hakan Şükür, “Biz elimizden geleni yaptık ama siz bilirsiniz” derken, Cevheri Güven ise, “Muhalefetin şapkasını önüne koyup, sarayın muhalefeti olmaktan çıkıp, bütün rejimin tamamına muhalefet yapacağı bir düzeni başlatması lazım bugünden itibaren. Bunu başlatması için de bütün partilere tek tek çuvaldızı batırma zamanının geldiğini düşünüyorum” diye yazdı. KILIÇDAROĞLU’NA YÜKSEK OY FETÖ’cülerin ‘güvenli liman’ olarak gördüğü ve yoğunluklu olarak firar ettiği Kanada, ABD, Yunanistan, Güney Afrika ve Büyük Britanya gibi ülkelerde Kılıçdaroğlu’na yüksek oranda oy çıktığı görüldü. Kılıçdaroğlu Kanada’da yüzde 80.9, ABD’de yüzde 82.6, Büyük Britanya’da yüzde 80.4, Güney Afrika’da yüzde 73, Yunanistan’da ise yüzde 81.5 oranında oy aldı. Kılıçdaroğlu’nun ilk tur seçimine göre buradaki oylarını bir miktar artırması dikkat çekti.