İnternet kullananlar bu haber önemli! İnternet kullananlar bu haber önemli!
Günümüze kadar 200 milyon seviyesinde satış yaparak rekorları alt üst eden Nokia 3310 efsanesi yenilenmiş haliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2000 yılında piyasaya sürülen ve özellikle de sağlam gövdesiyle 17 yıl sonra bile halen adından söz ettirmeyi başaran Nokia 3310, şirket tarihinin en başarılı telefonlarından biri olarak görülüyor. Günümüze kadar 200 milyon seviyesinde satış yaparak rekorları alt üst eden Nokia 3310 efsanesi yenilenmiş haliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Evleaks’in aktardığı bilgilere göre MWC 2017 Nokia için dolu dolu geçecek. Son zamanlarda piyasaya sürdüğü telefonlarla ön plana çıkan Nokia, etkinlikte yeni telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Bunların Nokia 5, Nokia 3 ve yenilenmiş Nokia 3310 olacağı belirtiliyor.

Nokia 5’te 5,2 inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğünde ekranın bulunacağı söyleniyor. Qualcomm Snapdragon 430 işlemciden güç alacağı ileri sürülen cihazın RAM miktarının ise 2 GB olacağı ifade ediliyor. Cihazın 199 euro fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Nokia 3’ün teknik özellikleri detaylanmış olmasa da fiyatı biliniyor. Daha düşük teknik özelliklere sahip olacağı düşünülen cihazın 149 euro fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşacağı ifade ediliyor. Son olarak Nokia 3310’un teknik özelliklerinin elden geçirileceği ancak tasarım olarak orijinalliğinden bir şey kaybetmeyeceği ve cep telefonu olarak kalacağı söyleniyor. Nokia 3310’un fiyatı ise 60 euro olarak belirlenmiş durumda. Böylece efsaneyi satın almak isteyenler bunu uygun bir fiyata gerçekleştirebilecek gibi görünüyor. Bu üç cihazın da detaylarını MWC 2017’de öğrenebileceğiz.