Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve geldiği günden beri Kahramankazan’a bir tek çivi dahi çakmadığını belirten Başkan Oğuz, ”Bu güzel köyümüzde Cuma namazımızı kıldık. Köyün içinde yürürken bazı arkadaşlarım buraya yapılan bir eserin tabelasında Ankara Büyükşehir Belediyesi adını görünce sevindiklerini söylediler.

Neden sevindiler, çünkü Ankara Büyükşehir Belediyesi buraya bir eser kazandırmış diye. Fakat bu eser 2018 yılında, Sayın Mansur Yavaş’ın bugünlerde sıkça eleştirdiği Sayın Melih Gökçek tarafından köyümüze kazandırılmış bir eserdir. Maalesef geride kalan 3 buçuk yıllık süreçte Sayın Mansur Yavaş’ın Kahramankazan’ımıza yaptığı tek bir yapı bile yok.

Harcadıkları para 58 milyar fakat Kahramankazan’a kazandırdıkları eser sıfır” diye konuştu.

Erzurum mitinginde HDP ve CHP'liler halkı provake etti Erzurum mitinginde HDP ve CHP'liler halkı provake etti

Çözen ve üreten bir belediyeyiz

Belediye Başkanı Serhat Oğuz daha sonra İne Mahallesi halkıyla bir araya gelerek ihtiyaç ve eksikleri dinledi.

Sohbet havasında geçen görüşmede İne Mahallesi’ne yapılan hizmetler ve yatırımlar konuşuldu. Bütün köylere el uzatıp sorunlarını çözmek için gayret ettiklerini söyleyen Başkan Oğuz, ”Tüm köylerimizin yanındayız. Ne ihtiyaçları, eksikleri varsa elimizden geldiğince tamamlamaya çalışıyoruz. Muhtarımla, İne Mahallesi halkıyla bu köyde yaptığımız hizmetleri konuştuk.

Ne eksikleri var ne ihtiyaçları var dinledik. Sorunları çözen, büyüyen ve üreten bir belediyeyiz. Hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeyiz” şeklinde konuştu.