Ankara'nın en büyük ilçelerinden birisi olan Mamak'ta sokakların pis olduğunu sosyal medyadan iddia edenlere cevap veren Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Büyükşehir'in beceriksizliğinin suçu bize kaldı ifadelerinde bulundu. 

Mamak'ta Ata tohumları ile organik tarım heyecanı Mamak'ta Ata tohumları ile organik tarım heyecanı

Başkan Köse attığı tweetlerde şu ifadelere değindi. 

Ankara Büyükşehir'in yapması gereken Ana Caddelerin Süpürülme işini 8 aracımızla, 21 aydır her gün Mamak Belediyesi olarak biz yapıyoruz. Ne yapalım kader. Sadece #SosyalMedyaBelediyeciliği yapan bir belediye başkanı nasip oldu Büyükşehir'e. Yükü de bize kaldı. Hayırlısı.

Biz mi engelliyoruz Sn

@mansuryavas06'ı? Gelsin süpürsün yolları. BÜYÜKŞEHİR'İN BECERİKSİZLİĞİNE Tek bir kelime bile söylemeden, Şu körü körüne ezberlerini yazanlara bakıyorum da üzülüyorum. Biraz vicdanınız olsa, biraz hakikat arayışınız olsa ne olup bittiğini anlarsınız.

Trolleri, robot hesapları anlıyorum. Görevleri icabı öyleler. Vicdanlı o kadar çok güzel insan var ki. Bu güzel insanlarla dertleşmek isterim. Bir iki hafta süpürmedik caddeleri. Her taraf çöp içinde kaldı. Maalesef ABB yine gelip süpürmedi. Ne yapsaydık? Süpürmeye devam ettik