Sokaklarda, parklarda ve pazarlarda vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Altınok, Keçiörenlinin öncelikli taleplerini belirlemek için her gün farklı bir mahallede sokağın nabzını tutarak çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Keçiören’in daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için adaylık sürecinde birçok proje açıklayan Başkan Altınok, belediye başkanı seçildikten sonra, kısa ve uzun vadede hayata geçirilecek olan projelerin alt yapısını oluşturmak için vatandaşların taleplerini önemsediğini dile getirdi.

“TURİZMLE EKONOMİMİZİ CANLANDIRACAĞIZ”

Vatandaşların en çok Keçiören’in ekonomisini canlandıracak projeler beklediğini, bununla birlikte Keçiören’de ekonominin genellikle ticarete dayandığını belirten Başkan Altınok, “Keçiören bir sanayi kenti değil, bu anlamda en önemli gelir kapısı ticaret. Ticaretin önemli yer tuttuğu Keçiören’de, turistik gezi amacıyla dışardan gelecek olan misafirlerimizin önemi oldukça büyük.

Keçiören'den tonlarca yardım deprem bölgesine gönderildi Keçiören'den tonlarca yardım deprem bölgesine gönderildi

İlçemizde turizmi geliştirmek için öncelikle cumhuriyet kulemizi marka haline getireceğiz.

Bir buçuk yıla yakın bir sürede tamamlayacağımız kulemiz, içerisinde yer alacak olan, bilim merkezi, uzay terası, sergi salonu, nikâh salonu ve çeşitli alışveriş noktalarıyla cazibe merkezi haline gelecek. Kulemizi ziyarete gelen her bir turistin Keçiören’e bırakacağı mali kazanç aynı zamanda esnaflarımızın da kazancını artıracak. Estergon kelemizi de aynı şekilde turistik ziyarete açarak turizmi farklı kollardan canlandıracağız” diye konuştu.