Gönül belediyeciliği ve sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Keçiören Belediyesi, vatandaşın gönlüne dokunmayı, onlarla hasbihal etmeyi Ayvalı Mahallesi’nde sürdürdü.

Buluşmanın düzenli gerçekleştirilmesi için oluşturulan platformda, Başkan Ak ile görüşmek isteyen vatandaşların kaydı oluşturuldu.

Sırası gelen vatandaşla yüz yüze görüşme yapan Başkan Ak, çeşitli notlar alarak vatandaşın problemiyle bire bir ilgilendi. Vatandaşların sorunlarını dinlemek için Keçiören’in ayrı ayrı noktalarında her hafta gerçekleştirilen halk buluşmasına ilgi yoğundu. Dört saatten fazla süren halk buluşmasında vatandaş her türlü problemini anlatma imkânı buldu. Problemi çözüme kavuşan vatandaşın memnuniyeti gözlerine yansıdı.

PROBLEMLERE ANINDA ÇÖZÜM

Halk buluşmasının ardından kısa bir değerlendirme yapan Başkan Ak, “Vatandaşlarımızın sıkıntılarını gidermek için her hafta halk meclisi havasında toplantılar gerçekleştiriyoruz.

Derdini yüz yüze anlatmanın insanoğlu için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarına anında müdahale etme imkânımız varsa, buluşma anında derhâl çözüm üretiyoruz.

Keçiören'de Kurban kesmek isteyenler bu habere dikkat Keçiören'de Kurban kesmek isteyenler bu habere dikkat

Aksi halde yetkili birim müdürlerimize talimat vererek sıkıntıları feraha kavuşturuyoruz. Bilhassa kendini yalnız hisseden yaşlılarımızın yanında olduğumuzu bu vesileyle hissettirip, terapi niteliğindeki çalışmalarımızı tamamlıyoruz” ifadelerini kullandı.