Altındağ'da bir hayal daha gerçeğe dönüşüyor Altındağ'da bir hayal daha gerçeğe dönüşüyor

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar buluşmasının bu akşamki konuğu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu oldu.

Bakan Çavuşoğlu, Beşikkaya Mahallesi sakinleri ile birlikte orucunu açtı. Altındağlılar iftar sofrasında buluşmaya devam ediyor. Her akşam farklı bir mahallenin bir araya geldiği iftar sofralarında, dillerden dua, gönüllerden ise sevgi eksik olmuyor. Beşikkaya mahallesi sakinlerinin ağırlandığı iftar buluşmasında, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da Altındağlı vatandaşlarla aynı sofrada buluştu.

AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Fatih Bildik de, Altındağlıları yalnız bırakmadı.

"İFTAR SOFRALARI BİRLİK VE BERABERLİK DEMEKTİR"

Her akşam gerçekleşen iftar buluşmalarının birlik ve beraberliği güçlendirdiğinin altını çizen Başkan Balcı "İftar sofraları birlik demek, beraberlik demektir. İftar buluşmalarımız sayesinde komşuluk ilişkileri güçleniyor, herkes mahallesindeki komşularını daha yakından tanıyor. Aynı apartmanda oturduğu halde birbirini tanımayan komşular, aynı sofrada buluşuyor" dedi.

Başkan Balcı "Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na bizleri yalnız bırakmadığı için, tüm Altındağlılar adına çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olduğu daha nice Ramazanlara erişmeyi temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.