Ankara'da sapık baba kızına 4 yıl boyunca tecavüz etti! Ankara'da sapık baba kızına 4 yıl boyunca tecavüz etti!
 Torba yasa neredeyse devletin tüm kurumlarına olan borçları yapılandırma kolaylığı getirdi. 

ASKİ Genel Müdürü İrfan Kaya, kamuoyunda Torba Yasa olarak bilinen 6552 sayılı yasa kapsamında su borçlarının da yeniden yapılandırılabildiğini hatırlatarak, “Bu imkandan  yararlanmak isteyen vatandaşlarımız için fırsat, 1 Aralık Pazartesi günü sonra erecek” dedi.
         
Yasanın vatandaşlara büyük kolaylıklar sağladığını kaydeden Genel Müdür  Kaya, “6552 sayılı yasa birçok alanda olduğu gibi su borçlarının yapılandırılması noktasında da vatandaşlarımıza önemli kolaylıklar sağlıyor. ASKİ’ye su borcu olan vatandaşlarımızdan mutlaka bu yasanın kendilerine tanımış olduğu haklardan yararlanmalarını istiyoruz. Borçlar yapılandırıldıktan sonra peşin olarak ödenebileceği gibi 18, 24, 30 ve 36 ay taksitle de ödenebilir” diye konuştu.
         
Su borcu olan tüm vatandaşlardan bu fırsatı kaçırmamalarını, 1 Aralık’a kadar başvurularını yaparak borçlarını yapılandırmalarını öneren Kaya, “ASKİ Genel Müdürlüğü olarak Ankaralılara haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlarımız hafta içi 18:00’e kadar, hafta sonu ise 08.00-16.00 saatleri arasında tüm işlemlerini yaptırabilirler” dedi.
         
Genel Müdür Kaya,  su borçlarını yapılandırmak isteyen abonelerin borçlarının, 30 Nisan 2014 tarihinden önceki borçlar  olması gerektiğini sözlerine ekledi.