Çankaya'da Seçim Heyecanı: Ak Parti'nin Adayı Merakla Bekleniyor Çankaya'da Seçim Heyecanı: Ak Parti'nin Adayı Merakla Bekleniyor
Altındağ’da, dev bir sağlık merkezi vatandaşlar için kapılarını açtı.

Karapürçek Mahallesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı. Ankara’nın en ferah ve en donanımlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, artık vatandaşların hizmetinde… Muayene için hastalarını bekleyen merkez, uzman hekimleri ve güler yüzlü personelleriyle hizmete hazır…
 
Altındağlılar bir sağlık merkezine daha kavuştu.
 
Karapürçek Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan, Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastalarını bekliyor. Merkezin açılmasıyla, sağlık hizmeti Ulubey, Önder, Hüseyin Gazi, Beşikkaya ve Karapürçek Mahallelerinin ayağına gelmiş oldu. Diş sağlığı hizmeti Aydıncık, Peçenek, Kavaklı ve Tatlar Köylerine de yaklaştı. Altındağlılar bir sağlık merkezine daha kavuştu.
 
Tam donanımlı ve ferah bir merkez…
 
Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 6100 metrekare kapalı alanda, 3 kat üzerine kurulu… Merkez, 32 muayene masasında (ünit), 18 diş hekimi ile hizmet veriyor. Hastalarına kendilerini özel hissettiren iki ünitli ve tek ünitli kliniklerde hijyenik, ferah ve huzurlu bir ortamda dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, hareketli protez, protez tamiri gibi tedaviler yapılabiliyor. İlerleyen zamanlarda ise diğer tedavi alanlarının da hizmete dahil edilmesi planlanıyor.
 
“Şu anda hastanemiz her bakımdan hazır ve hastalarını bekliyor.”
 
Ankara’nın her tarafından ulaşımın kolay olduğu Sağlık Merkezi hakkında bilgi veren, Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali İşler Müdürü Halim Şekercioğlu Sağlık Merkezi’nin son derece modern cihazlarla donatıldığını ifade ederek, şu bilgileri verdi:
 
“Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz resmen açılmıştır. Muayeneye hasta bekliyoruz. Randevu almaya gerek olmayıp, doğrudan müracaat edebilirler. Ankara’da ünit başına en ferah diş hastanesidir. İki kişilik ve tek kişilik odalarla, 19 klinikle şu an hizmet verilmektedir. 13 adet iki kişilik, 6 adet de tek kişilik olmak üzere toplamda 32 ünitle hizmet veriyoruz. Şu an diş hekimimiz 18 tane, ancak her geçen gün sayı artıyor. Diş Hekimi atamaları devam ediyor. Merkezimizin çevre düzenlemesi ile bahçe peyzaj çalışmaları da tamamlandı. Şu anda hastanemiz her bakımdan hazır ve hastalarını bekliyor. Merkezimizde ileride ameliyathanenin hizmete girmesi de planlanıyor. Böylelikle merkezimizde ameliyatlar da yapılabilecek.” dedi.

 
Merkez hakkında bilgi almak isteyen vatandaşların “375 02 42” numaralı telefonu aramaları gerektiğini de sözlerine ekleyen Halim Şekercioğlu, sağlık merkezinin herkese hayırlı olmasını temenni etti.