Meva Şehir sahip olduğu zengin olanaklar kadar, bulunduğu eşsiz lokasyonu ile de fark yaratıyor. Optimum alışveriş merkezinin yanı başında, Ayaş yolunun üzerinde yer alan Meva Şehir, çevre yolu bağlantısı ile Ankara’nın tüm noktalarına kolayca ve trafiğe takılmadan ulaşabilme avantajını sunuyor.

Gürültü, trafik ve karmaşadan uzak huzurun ve güvenli yaşamın yeni adresi Meva Şehir; hem çevreyolu, hem de alternatif yollar ile trafiği sorun olmaktan çıkartıyor. Proje hızlı tren , tren, metro ve otobüs gibi toplu ulaşım olanaklarının tamamına yakın olan konumuyla da dikkat çekiyor..

ANKARA’NIN MAVİYE OLAN ÖZLEMİ MEVA ŞEHİR’DE SON BULACAK

Meva Şehir projesi Ankaralının denize olan özlemini giderecek, içinde sandalların geçtiği göletleri ile, sakinlerine 365 gün tatil tadında bir hayat vaad ediyor. Proje içinde ayrıca yeşilin her tonunu sunan peyzaj alanları, piknik alanları, kameriyeler, parklar, yürüyüş parkurları ile dopdolu bir yaşam alanı sunuluyor. Meva Şehir sakinlerinin sağlıklarını koruyabilmeleri ve keyifli vakit geçirebilmeleri için de farklı alternatifler yer alıyor. Konut içerisinde “aktif yaşam” önerisi sunan proje, kaliteli yaşam vurgusunu çok amaçlı tesis olanakları ile destekliyor.

Sosyal tesis içinde yer alan bay-bayan ayrı kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, fitness salonu ile Meva Şehirliler hem zinde bir yaşam sürerken, hem de günün yorgunluğunu da atabilme imkânı sunuyor. Projenin içinde yer alan alışveriş merkezi ile Meva Şehirliler, yaşam alanlarından uzaklaşmadan mağazadan, markete tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilme imkanını veriyor.. Proje içinde fırın cafe ise, konut sahiplerinin hem lezzetli tatlara ulaşmasını, hem de aileleri, arkadaşları veya komşuları ile birlikte güzel anları paylaşmasını sağlıyor.

HER AİLEYE UYGUN DAİRE SEÇENEKLERİ, HER BÜTÇEYE UYGUN ALTERNATİFLER MEVA ŞEHİR’DE..

Ünsal Group, Meva Şehir projesinde, farklı aile ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı daire modelleri sunuyor. Böylece çekirdek ailelerden, geniş ailelere uzanan zengin yelpazede herkes, Meva Şehir’de kendisine en uygun daireyi seçebilme imkânına sahip olabilecek. Estetik mimari tasarımıyla dikkat çeken proje, ferah kullanım alanlarına sahip daire yapısıyla kullanışlı ve konforlu yaşam alanları vaat ediyor. Ankara’da yükselen cennet misali bir şehir sloganıyla, cennetin ismin olan Meva’dan ilham alarak, her detayını incelikle planlan projede, çocuklar ve çocuklu aileler içinde pek çok avantaj yer alıyor. Meva Şehir’de öncelikle çocukların güven içinde büyümesi, emniyeti sağlanan konutlarda yaşaması planlanmıştır.

24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, kontrollü araç-yaya giriş çıkışını sağlayan güvenlik görevlileri ile ailelerin güvenliği üst düzeye çıkartılmıştır. Çocukların evlerinden çıkar çıkmaz, oyun alanları ve spor alanları ile dopdolu aktiviteler yapabilecekleri, aynı zamanda da sosyalleşebilecekleri olanaklar sunulmuştur. Böylece doğaya dokunan, dinamik bir gelecek için çocukların mutluluğu üst düzeyde sağlanmıştır. Meva Şehir’de yaşayanların sosyal olanaklar kadar eğitim imkânları ile de hayatını kolaylaştırılması hedeflenmiştir. Bu nedenle proje içinde kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerinin verildiği bir okulda yer almıştır. Meva Şehir Projesi, bugüne kadar binlerce konutu başarıyla tamamlamış, Eryaman-Etmesgut bölgesinin tanınan yüklenici firmalarından olan ‘Ünsal Group’un vizyon projesi olarak gördüğü, her detayı incelikle planladığı bir projedir.

ÜNSAL GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ORHAN ÜNSAL, MEVA ŞEHİR PROJESİ İÇİN AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Yüklenici firma olarak bizler bölge ihtiyaçlarına uygun, müşterilerimizin taleplerini ve hayallerini gerçekleştirebileceğimiz, Ankaralının denize ve maviye olan özlemini giderebilecek çok özel bir proje planladık. Meva Şehir’de yatırım değeri kadar, yaşam değeri de yüksek bir proje tasarladık. Bu projeyi kentimize olan bir hizmet olarak da gördük.

NİTELİKLİ VE UYGUN FİYATLI MARKALI KONUTLAR ÜRETMEK BİZİM UZMANLIK ALANIMIZ

Ünsal Group olarak bugüne kadar ürettiğimiz tüm konut projelerimizde, müşterilerimizin yatırımlarından kazanmasını sağladık. Meva Şehir projemizde de aynı geleneği sürdürerek projenin niteliklerine göre çok uygun, ulaşılabilir fiyat politikasıyla da lansmanını gerçekleştirmeyi planlamaktayız.

Ankara'da acı kaza: 2 kişi hayatını kaybetti Ankara'da acı kaza: 2 kişi hayatını kaybetti

Benzersiz konumu ticari alanları ve ulaşım avantajıyla yükselen bu çekim gücüne lansman fırsatlarıyla ile ortak olan tüm müşterilerimize, sunduğumuz karlı yatırım imkânıyla kazandırmak en büyük hedefimizdir.

ÜLKE EKONOMİSİ İÇİN YATIRIM ŞART

Kullanıcı istek ve beklentilerini esas alan, yatırımcı hedeflerini göz önünde tutan projeleriyle sektöründe ayrı bir değer oluşturan Orhan Ünsal Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek ‘’Türkiye olarak son 15 yıldır yakaladığımız büyümeyi durdurmak isteyen içerde ve dışarda birçok düşmanla yoğun bir mücadele içerisindeyiz. Birlik olmanın, dik durmanın ve herkesin kendi imkânı ölçüsünde elini taşın altına koyması gerektiği bir dönemdeyiz. Bir işadamı olarak bizlere düşen görevin yatırım yapmaktan korkmayarak, ülke ekonomisine katkı sağlayacak adımlar atmaya devam etmektir. Çoğu yatırımcının havanın puslu olduğundan hareketle durduğu bir dönemde 1800 konuta başlama kararımızın altında yatan asıl nedenimizde budur’’ dedi.