Altındağ hastanesine kavuşuyor, Altındağlı vatandaşların bir sorunu daha çözülüyor.

Karapürçek Mahallesi Yeşilkuşak Caddesi'nde yapımına başlanacak olan 100 yataklı Altındağ Devlet Hastanesi'nin ihalesi gerçekleştirildi.

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, çok yakında yapımına başlanacak olan hastanenin tüm Altındağlı vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

"HAYALİMİZ GERÇEK OLDU"

Altındağ'daki önemli bir hastane ihtiyacını giderecekleri için çok mutlu olduklarını söyleyen Başkan Asım Balcı "Göreve gelmeden önce Altındağlı hemşehrilerimize söz vermiştik. Çok şükür, bugün bir sözümüzü daha yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapımına başlanacak hastane için ihale süreci tamamlandı. Altındağ çok yakında, 100 yataklı, tam donanımlı ve modern bir hastaneye kavuşacak inşallah..." dedi.

Ankara'daki hastaneler depremzede vatandaşların hizmetinde Ankara'daki hastaneler depremzede vatandaşların hizmetinde

"ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ"

Başkan Balcı "Altındağ'ın bazı mahalleleri şehir merkezine uzak olduğu için, hemşehrilerimizin sağlık problemlerini çözmeleri zaman alıyordu, bazen de oldukça zor oluyordu. Hastane gerçekten çok önemli bir ihtiyaçtı. Bu ihtiyacı biz de görüyorduk ve bunun için ne gerekiyorsa yaptık. Hastane hepimizin hayaliydi. Şükürler olsun, hayalimiz gerçek oldu.

Bu hayalimizi gerçeğe dönüştüren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya şükranlarımızı sunuyoruz" ifadelerini kullandı.