15 iş makinası alımının açılış töreninde Başkan Tuna’ya, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara Milletvekilleri Nevzat Ceylan, Hacı Turan, Barış Aydın ile Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Güdül Belediye Başkanı Hava Yıldırım ve AK Parti Ayaş İlçe Başkanı Mustafa Pekol eşlik etti.

Ankara'da susuz köy kalmayacak

Ayaş’ta AK Parti İlçe Teşkilatı Eylül ayı Danışma Meclisi Toplantısı’na da katılan Başkan Tuna, ilçede devam eden yolların yapım çalışmalarını hızlandırdıklarını belirterek, şöyle konuştu: “Su sorunu yaşayan köyler var, buralara içme suyu götürmek için adım adım çalışıyoruz.

Asfalt çalışmaları bittikten sonra köylerimizdeki su sorunlarına el atacağız. Bazı köylerin su deposu yeterli olmuyor. Bazılarının da hatlarının değişmesi gerekiyor. Büyükşehir olarak gerekli çalışmaları yapacağız. Su indirimine ilk önce köylerden başladık.

Boşanmak istiyordu eşi tarafından silahla vuruldu Boşanmak istiyordu eşi tarafından silahla vuruldu

Köylerimize her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz. Ayaş’ta bulunan ana yolların yüzde 80’nini ise tamamladık. Ana yolları tamamladıktan sonra köyden mahalleye dönüşenbölgelerimizdeki yollara el atacağız. Asfaltlanmayan yol kalmaması için çalışıyoruz.”