Ankara Emniyet Müdürlüğü, Ankara'da yarın saat 10.00'da başlayacak olan bir etkinlikle ilgili güvenlik önlemleri çerçevesinde, bugün saat 21.00'den itibaren bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Emniyet tarafından yapılan açıklamaya göre, yarın Ankara Spor Salonu'nda gerçekleşecek olan programın güvenliği için alınan tedbirler kapsamında, bu akşam saat 21.00'den itibaren aşağıda belirtilen yollar trafiğe kapatılacaktır: Cumhuriyet Caddesi'nin Gar Kavşağı ile Baruthane Kavşağı arasındaki kesimi çift yönlü olarak kapatılacaktır.

Mansur Yavaş CHP'den aday adaylığını açıkladı! Mansur Yavaş CHP'den aday adaylığını açıkladı!

Gar Kavşağı ile alt geçit dışındaki tüm bağlantılar ve yan varyantlar kapatılacaktır. Ulaştırma Kavşağı'ndan Gar Kavşağı'na bağlanan yan varyantların tamamı trafiğe kapatılacaktır.

Gar Kavşağı'ndan Kazım Karabekir Caddesi'ne bağlanan yan varyantların tamamı, üst geçit haricinde trafiğe kapatılacaktır. Ulaştırma Kavşağı'ndan Kazım Karabekir Caddesi'ne bağlanan yan varyantların tamamı trafiğe kapatılacaktır. Bu tedbirler, etkinlik boyunca katılımcıların ve trafik akışının güvenliği için alınmıştır. Lütfen bu yolların kapanma saatlerini dikkate alarak alternatif güzergahlarınızı planlayınız.

Trafik yoğunluğu ve kesintileri önlemek için erken hareket etmekte fayda var. Güvenli sürüşler dileriz.