Kentpark AVM’de gerçekleştirilen muhteşem konserde usta sanatçı Erol Evgin, Babalar Günü’nde Başkentli sanatseverlere nostalji rüzgarı estirdi.
 
   Konser alanını dolduran Başkentliler Erol Evgin’in seslendirdiği şarkıların ritmi ve ezgileriyle geçmişten günümüze anılarını tazelerken, zaman zaman da eşlik ettiler.
 
 Müziğin duygusal atmosferi altında Evgin’in söylediği şarkılara hep bir ağızdan katılan Başkentliler, bazen hüzünlenirken bazen de hareketli şarkıların ritmine kendilerini bırakarak coşku dolu saatler geçirdiler.
 
 Babalar Günü’nü bir başka güzel kılan konserde yaklaşık 2 saat sahnede kalan Erol Evgin, “Ne dilersen Dile Benden”,  “İşte Öyle Bir Şey”, “Sevdan Olmasa”, “Bir de Bana Sor”, “İçimdeki Fırtına”, “Etme Eyleme”, “Söyle Canım” , “Deli Divane”, “Hep Böyle Kal”, adlı parçaların da yer aldığı birçok unutulmaz şarkıyı seslendirdi.   
 
  Programında Elvis Presley, Adamo, Dario Moreno, Cem Karaca, Barış Manço, Tanju Okan, Fikret Kızılok, Esmeray gibi sanatçıların sevilen parçalarından oluşan ve onların anılarını tazeleyen bir potpuriyi seyircilerle paylaşan Evgin, büyük alkış aldı.
Konser arasında Kentpark Genel Müdürü Mehmet Akalın, Babalar Günü münasebetiyle Erol Evgin’e Kanuni Sultan Süleyman’ın kavuğunun benzeri el yapımı bir kavuk hediye etti.