Altındağ Belediyesi'nden sevgi dolu sürpriz...

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı'nın talimatlarıyla, bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşmak amacıyla gerçekleştirilen "Hoş geldin Bebek" hediyesi dağıtımı, Altındağlı ailelerin yüzünü güldürdü. 4 yılda, Altındağ’da doğan 4 bin bebeğe, içerisinde yeni doğan bir bebeğin ihtiyaç duyabileceği pek çok şeyin olduğu hediye seti verildi.

Altındağ Belediyesi ekipleri deprem bölgesinde temizlik yapıyor Altındağ Belediyesi ekipleri deprem bölgesinde temizlik yapıyor

“ALTINDAĞ'DA DÜNYAYA GELEN HER BEBEK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

Altındağ'da göreve geldikleri ilk günden bugüne, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemeye gayret gösterdiklerini belirten Başkan Asım Balcı “Yeni bebek telaşı yaşayan ailelerimizi hem sevindirmek hem de destek olmak istedik. İlçemizde dünyaya gelen her bebek bizim geleceğimizdir, Altındağ'ın geleceğidir. Bu nedenle, bizim de yavrumuzdur. Bu anlayışla, bebeklerimize hem ‘dünyaya hoş geldin’ diyebilmek, ailelerinin de heyecanına ortak olmak için böyle bir uygulama başlattık” dedi.

Uygulamanın Altındağlı vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını belirten Başkan Balcı “Dünyaya ‘merhaba’ diyen tüm yavrularımıza, aileleriyle birlikte, hayırlı, sağlıklı ve de uzun ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞVURU ÇOK KOLAY

“Hoş geldin Bebek” hediyesinden faydalanmak için başvuru yapmak çok kolay... Altındağ Belediyesi'nin www.altindag.bel.tr adresine girerek buradaki formu doldurmak ya da Altındağ Belediyesi Çağrı Merkezi'nin 444 3919 no’lu telefonunu aramak yeterli... Bu e-posta ve ekleri, e-postada gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özel ve gizli olup; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 25 Mayıs 2018 tarihli Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) kapsamında kişisel veriler içerebilmektedir.